Nasze atuty

Nasze atuty

Doświadczenie
15 lat aktywnego rozwoju
Własne laboratorium 
Laboratorium Kontrole jakości 
Protokole zgodności  
Zgodność z wymogami RAL
Współpraca 
Sprzedaż detaliczna i hurtowa 

Opinie klientów

Opinie klientów

Nowe produkty

 • Ortopedyczny pas dla przepukliny pępkowej

  108,80 zł

  Ortopedyczne przysposobienie dla kręgosłupa i przepukliny pępowinowej art. LG-4M-1 stosują dla fiksacji zawartości przepuklinowej w jamie brzusznej i dla profilaktyki przedawnień wyrażonych przepuklin na tle ciężkiego podnoszenia, napięcia i innych wysiłków fizycznych. 

 • Orteza Nadgarstka

  85,64 zł

  Orteza mocująca nadgarstek -urządzenie ortopedyczne stosowane w okresie wczesnej rehabilitacji, w przypadku nieskomplikowanego złamania, osteoporozy i zapalenia stawów. Zmniejszenie zespołu bólowego i zjawisk zapalnych, stymulacja procesów naprawczych. Ze względu na stopień utrwalenia orteza należy do typu półsztywnego. Materiał jest miękki, ma efekt ocieplenia i mikro masażu.

 • Orteza Kciuka, Stabilizator Palca Ręki

  53,60 zł

  Orteza palca ręki stabilizująca kciuk firmy Soloventex ma lekki efekt kompresyjny i rozgrzewający na staw nadgarstkowy. Bandaż jest skuteczny w zapobieganiu urazom sportowym ta zawodowym.  Za pomocą paska z zapięciem na rzep można łatwo regulować stopień napięcia i obwód.

 • Pas brzuszny pooperacyjny

  138,15 zł

  Bandaż pooperacyjny to szeroki elastyczny pas noszony na miejscu, w którym wykonano zabieg chirurgiczny. Często takie dodatkowe wsparcie jest przepisywane po usunięciu macicy, resekcji żołądka, operacjach przewodu pokarmowego, usunięciu przepuklin, liposukcji i innych operacjach plastycznych w jamie brzusznej.

 • Pończocha uciskowa męska na pasku, COMFORT, 2 stopień, CCL2

  135,00 zł

  Pończochy uciskowe z zapięciem w talii Soloventex wykonane są z hipoalergicznych i bezpiecznych materiałów, zapewniają aktywne przenoszenie powietrza i wilgoci. Rozciągliwy pas z zapięciem pozwala bezpiecznie i wygodnie przymocować pończochę do nogi.

 • Pończochy uciskowe męskie 2 stopnia, Comfort, Czarne

  159,84 zł

  Pończochy  nie pozwala na rozciąganie żył, tworząc kompresję i odpowiedni nacisk na każdy odcinek nogi. Nie powoduje reakcji alergicznej, zapewnia dobre oddychanie skóry stóp i nadaje się do codziennego noszenia. Odpowiedni dla osób cierpiących na żylaki i inne choroby kończyn dolnych.