O firmie

Produkty dla zdrowia – inwestowanie w przyszłość.

Współczesne pokolenie 30-latków nazywa się „młodymi starymi ludźmi”. Taka nazwa wynika z siedzącej pracy biurowej, a liczba schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego, dopadająca każdego z nas rośnie z roku na rok. Biorąc pod uwagę, że ludzie coraz częściej zwracają się do lekarzy nie z powodu środków profilaktycznych, ale z silnymi bólami, prowadzi do skomplikowanych i trudnych odmian chorób układu mięśniowo-szkieletowego. Można też stwierdzić, że głównym wyznacznikiem zdrowia jest szkielet, istnieje bowiem bezpośredni związek między zaburzeniami kręgosłupa a chorobami narządów wewnętrznych. Jednym z najważniejszych elementów w leczeniu zaburzeń postawy jest stosowanie produktów ortopedycznych.

Produkty dla zdrowia

Firma „Rehabilitmed” – jest liderem rynku ukraińskiego w zakresie rozwoju i produkcji ortopedycznych produktów medycznych. Celem firmy jest produkcja wysokiej jakości produktów ortopedycznych, nie gorszych od swoich zachodnich odpowiedników. Wytwarzane z wysokiej jakości materiałów, głównie naturalnych z uwagą do szczegółów wykończenia i cięcia, jest cechą charakterystyczną produktów TM „Reabilitimed”. Naszym zadaniem jest przyspieszenie leczenia i rehabilitacji, sprawnie i komfortowo dla pacjenta jak i lekarza.

Systematyczna praca wszystkich ekspertów spółki oraz porady od lekarzy – ortopedów, neurologów, chirurgów, lekarzy sportowych, rehabilitantów pozwoliły nam opracować i wprowadzić szeroki asortyment najlepszej jakości produktów. Udało nam się opracować nasz wiodący produkt do ortopedycznej korekcji postawy „Ortotest” OT-1B (www.reabilitimed.com.ua) tym samym udało nam się osiągnąć poziom i jakość najlepszych europejskich producentów wyrobów ortopedycznych. W przypadku ograniczonej funkcji mięśni korektor postawy jest naturalnym gorsetem, utrzymującym kręgi w anatomicznie prawidłowej pozycji. Regularne stosowanie eliminuje skoliozę, kifozę i kifoskoliozę, tworząc naturalną zdrową postawę. Jest to bardzo skuteczny produkt w okresie rekonwalescencji po urazie, niestabilnych złamaniach i powikłań po zabiegu.

Dla osób, których praca wiąże się z mocnymi obciążeniami kręgosłupa, opracowano gorsety lędźwiowe. Świetne urządzenia ortopedyczne dla pracowników fizycznych i sportowców, dzięki możliwości usuwania obciążeń z kręgosłupa zapobiegają przemieszczaniu się dysków i kręgów.

Własna produkcja i bliska współpraca z lekarzami pozwala nam stale ulepszać i rozszerzać gamę produktów, nie zatrzymujemy się na osiągniętych wynikach i nadal uważnie monitorujemy rozwój światowego rynku produktów ortopedycznych.

Zastosowanie zestawu elementów magnetycznych, zapewnia dodatkowy efekt terapeutyczny, są wyraźne efekty przeciwbólowe i przeciwzapalne, co kilkakrotnie przyspiesza proces rehabilitacji.

Ponadto asortyment produktów ortopedycznych uzupełniają materace ortopedyczne i poduszki wykonane przy użyciu nowoczesnych technologi i elementów. Te produkty przyczyniają się do prawidłowego położenia kręgosłupa podczas snu, co sprzyja zdrowiu, eliminując bóle głowy i dyskomfort w szyi i dolnej części pleców. Zastosowanie poduszki na plecach pozwala rozładować odcinek lędźwiowy-kręgosłupa, co czyni go mniej zmęczonym i bardziej komfortowym podczas snu.

Od niedawna firma wraz z produktami ortopedycznymi oferuje również medyczne produkty kompresji marki „SOLOVENTEX” (www.reabilitimed.com.ua), wyprodukowane na zaawansowanym technologicznie niemieckim sprzęcie z wykorzystaniem wysokiej jakości importowanych surowców. Jako wzorzec brano pod uwagę produkty najlepszych europejskich producentów, które cieszą się dużym popytem na rynku światowym. Szeroka gama produktów pozwala każdemu kupującemu dokonać doskonałego wyboru, niezależnie od struktury ciała i wieku.

Medyczna dzianina kompresyjna ma dawkujące ściśnięcie, najsilniejsze w obszarze kostki i stopniowo malejące do góry po nodze. Pod wpływem kompresji dozowanej światło żył zwęża się, a prędkość przepływu krwi żylnej wzrasta od nóg do serca

W 2016 roku system zarządzania jakością firmy został certyfikowany zgodnie z międzynarodową normą ISO 13485: 2003. Certyfikat АТ-00218/0, wydany przez jednostkę certyfikującą Quality Austria.

Zdrowie jest podstawą życia każdej osoby. Dzięki nowoczesnym technologiom medycznym o wiele łatwiej jest o nie dbać. Aktywne korzystanie z produktów naszej firmy znacznie przyspiesza proces rehabilitacji pacjentów.

Życzymy wszystkim zdrowia i dobrego samopoczucia i zapraszamy do współpracy!