Podkolanówki uciskowe damskie 2 stopień kompresji, CCL2

120-132

Podkolanówki damskie uciskowe przeciwżylakowe, w kolorze beżowym, 140 den 

Rozmiar
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
Kolor
  • Beżowy
Wzrost
  • 150-165
  • 165-180
Palce
  • Otwarte
Stopa
  • Uniwersalna
102,00 zł
Brutto
Wysyłka w jeden dzień

Szybki zakup

Szybki zakup

Podkolanówki uciskowe damskie 2 stopień kompresji, CCL2 (ref. 120)

Wyślij prośbę o zakup tego produktu. Wkrótce oddzwonimy.

Ładowanie...
help_outlineZapytaj o produkt
Podkolanówki uciskowe damskie 2 stopień kompresji, CCL2

Podkolanówki uciskowe damskie 2 stopień kompresji, CCL2

Podkolanówki damskie uciskowe przeciwżylakowe, w kolorze beżowym, 140 den 

 

Nowa kolekcja wyrobów kompresyjnych Soloventex COMFORT - ulepszona wersja klasycznej marki Soloventex, jednej z najpopularniejszych marek wyrobów kompresyjnych na Ukrainie. Ta linia została zaprojektowana dla aktywnych współczesnych ludzi, dla których ważna jest praktyczność, wydajność i najwyższa jakość.

Medyczna dzianina kompresyjna - Podkolanówki II klasy kompresji zapewniają  ciśnienie na poziomie dolnej trzeci goleni  23-32 mm Hg. Stosowane są w  kompleksowym leczeniu chorób żył i naczyń  limfatycznych, czemu towarzyszą zjawiska  przewlekłej niewydolności żylnej II stopnia, to  znaczy przy obecności wyraźnych żylaków,  rozciągających się bóli mięśni brzuchatych,  obrzękach w dolnej jednej trzeciej piszczeli  nie przechodzi po nocnym odpoczynku.  

Podkolanówki reprezentują wyroby  wykonane z poliamidu, elastanu i bawełny,  które ergonomicznie dopasowują nogę do  kolana i tworzą równomiernie rozłożoną  kompresję odpowiadającą klasie 2. Ciśnienie  produktu na stopie ludzkiej rozkłada się  zgodnie ze standardowym RAL GZ 387, w  punkcie B - 100%, w punkcie C - od 50% do  80% ciśnienia w punkcie B, co pozwala na  stworzenie jednolitego spadku ciśnienia od  kostki do kolana i normalizuje krążenie krwi w  nogach, zwęża światło żył, tym samym  eliminując obrzęk nóg i inne objawy żylaków,  wskazane w Wskazania. 

Wyroby z medycznej dzianiny kompresyjnej  «SOLOVENTEX» są wytwarzane zgodnie z  normą europejską dotyczącą medycznego  elastycznego materiału kompresyjnego  RAL-GZ 387.  

Wskazania:  

 choroba zwyrodnieniowa z zaburzeniami  tro cznymi i obrzękiem;  

 przewlekła niewydolność żylna;  

- choroba żylakowa u kobiet w ciąży; 

 - stan po skleroterapii, safenektomia;  

 - terapia kompresyjna po  ebosklerozie i  interwencjach chirurgicznych w żyłach  kończyn dolnych. Obrzęk pourazowy lub  pooperacyjny;  

-  zapobieganie zakrzepicy żył głębokich w  grupie ryzyka;  

-  ostre zakrzepowe zapalenie żył;

-  niewydolność limfatyczna. Obrzęk  limfatyczny.  

-  wrodzona  ebodysplazja.  

Leczenie kompresyjne będzie najskuteczniejsze, jeśli uprzednio  skonsultujesz się z  flebologiem.  

Przeciwwskazania:  

Bezwzględne:  

 сhroniczne zatarciowe choroby tętnic  kończyn dolnych;  

-  niewyrównana niewydolność krążeniowo oddechowa;  

-  wrzódkowe zapalenie żyły, niebieskie  zapalenie żył.  

Względny:  

 ostra infekcja skóry i tkanek miękkich; 

 - nadwrażliwość na materiał produktów  uciskowych;  

 ciężkie postaci polineuropatii cukrzycowej i  angiopatii;  

 przewlekłe zapalenie wielostawowe.  

Wytwórca nie ponosi odpowiedzialności za  stosowanie dzianin kompresyjnych w  obecności powyższych przeciwwskazań.  Nosić wyroby z medycznej dzianiny  kompresyjnej – podkolanówki - rano, zaraz po  wstaniu z łóżka.  

Zasady wykorzystania wyrobów z  medycznej dzianiny kompresyjnej  «SOLOVENTEX».

 Przed wykorzystaniem  należy uważnie przeczytać instrukcję i  obowiązkowo skonsultować się z lekarzem. Z  instrukcją i zasadami wykorzystania wyrobów  z medycznej dzianiny kompresyjnej można  zapoznać się na opakowaniu konsumenta lub  na wewnętrznej wkładce.  

Rekomendacje z ubierania wyrobów z  medycznej dzianiny kompresyjnej.  Ubierać wyroby z medycznej dzianiny  kompresyjnej należy rano, po spaniu, kiedy  twoje nogi nie są spuchnięte, a  powierzchowne żyły nie są wypełnione. Jeśli  wkładasz wyrób w ciągu dnia, musisz  najpierw położyć się na 10-15 minut, tak aby  nogi były powyżej poziomu głowy. Przed  założeniem wyrobów z medycznej dzianiny  kompresyjnej zaleca się zdjąć biżuterię. Aby  lepiej rozprowadzić produkt na nodze i  uniknąć "zaciągnięć", należy użyć gumowych  rękawiczek.  

Podczas zakładania wyrobów z medycznej  dzianiny kompresyjnej wskazane jest  utrzymywanie stóp w pozycji poziomej. 

1. Połóż dłoń w środku palca wyrobu.  

2. Trzymając górną część wyrobu drugą ręką,  obróć ją do pięty.  

3. Wyciągnij rękę ze środka i włóż w nią stopę.  

4. Rozciągając wyrób w obu kierunkach,  stopniowo go nakładaj. Sprawdź, czy pięta  znajduje się na środku pięty wyrobu. Wyrób  nie powinien ściskać nogi.  

5. Wygładź wyrób na nodze, usuń fałdy w  windzie i wokół kości.  

Rekomendacje do zdejmowania wyrobów  z medycznej dzianiny kompresyjnej.  Weź podkolanówki za górną krawędź i  pociągnij w dół w kierunku stopy. Następnie  delikatnie zdejmij piętę, a następnie cały  wyrób.  

Wyjątkowe wskazówki.  

Aby przedłużyć żywotność wyrobów z  medycznej dzianiny kompresyjnej nie  zapomnij, aby monitorować stan swoich stóp,  zapobiegaj pękaniu i «odciskom». Upewnij się,  że wewnętrzna powierzchnia buta w dobrym  stanie, gdyż jego wady mogą prowadzić do  uszkodzenia wyrobu. Przy użyciu maści,  kremów i olejków do ciała, może zmniejszyć  zdolność mocującą żywicy na bazie silikonu  (jeśli znajdują się w produkcie). Przed  wyjęciem wyrobu zdejmij całą biżuterię z rąk.  Usuwanie wyrobu jest również wygodne w  gumowych rękawicach. Nigdy podwijaj górną  krawędź produktu: prowadzi do lokalnego  wzrostu ciśnienia (tak zwany «efekt opaski  uciskowej»), pogorszenia przepływu krwi i  nieprzyjemnych doznań.  

Zasady pielęgnacji wyrobów z medycznej  dzianiny kompresyjnej.  

Wyroby z medycznej dzianiny kompresyjnej  należy prać codziennie ręcznie. Temperatura  wody nie powinna przekraczać 30 °C. Jako  detergenty należy wybrać słabo alkaliczne  szampony. Po praniu produkt należy  dokładnie spłukać w ciepłej wodzie, owinąć  ręcznikiem, delikatnie wykręcić i wysuszyć w  chłodnym miejscu na suchym ręczniku.  Gumka na bazie silikonowej (jeśli jest  dostarczona w produkcie) powinna być  chroniona przed dostępem wody. Dobrze  przylega do skóry, jeśli jest przetarta  bawełnianą ściereczką zwilżoną zwykłym  spirytusem.  

Warunki przechowywania.  

Wyroby z medycznej dzianiny kompresyjnej  muszą być przechowywane w opakowaniu w  suchym wentylowanym pomieszczeniu w  odległości co najmniej 1m od grzejników.  Podczas przechowywania wyroby z  medycznej dzianiny kompresyjnej powinny  być chronione przed bezpośrednim  działaniem promieni słonecznych i interakcji z  produktami ropopochodnymi (benzyna, nafta  itp.)  

Medyczna dzianina kompresyjna nie może  być gotowana, wybielana, skręcana,  prasowana i suszona na bateriach, w pobliżu  urządzeń grzewczych i w bezpośrednim  świetle słonecznym. Nie używaj  rozpuszczalników chemicznych, które  mogłyby uszkodzić produkt. Pranie i  wirowanie produktów w maszynach myjących  dowolnego typu jest zabronione. Nie ciągnij i  nie przecinaj końcówek technologicznych nici  wewnątrz produktu.  

Gwarantowany okres przydatności do  spożycia - 3 lata  

Okres gwarancji zachowania właściwości  kompresyjnych przy codziennym  użytkowaniu i przestrzeganiu zasad działania:  6 miesięcy.  

Przypadkami gwarancji nie są:  

• uszkodzenia mechaniczne (w tym  przypadkowe); 

• szkody spowodowane  używaniem wyrobów z medycznej dzianiny  kompresyjnej do innych celów; 

• wady  powstałe w wyniku naruszenia zasad i  warunków działania lub przechowywania,  zasady dbałości o wyroby;  

• nieautoryzowane naprawy lub modyfikacje  konstrukcji.  

120-132
12 Przedmioty

Opis

Płeć:
produkt damski
Stan:
nowy
Rodzaj:
podkolanówki damskie
Przeznaczenie:
dorosły
Marka:
Soloventex
Klasa kompresji:
2 klasa

Specyficzne kody

EAN13
4823097716342
Responsive image

Komentarze

Oceń 

zgodnie z opisem OK polecam

Napisz swoją opinię

Podkolanówki uciskowe damskie 2 stopień kompresji, CCL2

Podkolanówki damskie uciskowe przeciwżylakowe, w kolorze beżowym, 140 den 

Napisz swoją opinię

Tabela Rozmiarów
TEST

Zobacz także

6 innych produktów w tej samej kategorii: