Rajstopy uciskowe dla kobiet w ciąży 1 stopień kompresji CCL1

711-2X2

Rajstopy uciskowe dla kobiet w ciąży, CCL I

Rozmiar
 • M
Kolor
 • Beżowy
Wzrost
 • 150-165
 • 165-180
111,23 zł
Brutto
Wysyłka w jeden dzień

Szybki zakup

Szybki zakup

Rajstopy uciskowe dla kobiet w ciąży 1 stopień kompresji CCL1 (ref. 711-2X2)

Wyślij prośbę o zakup tego produktu. Wkrótce oddzwonimy.

Ładowanie...
help_outlineZapytaj o produkt
Rajstopy uciskowe dla kobiet w ciąży 1 stopień kompresji CCL1

Rajstopy uciskowe dla kobiet w ciąży 1 stopień kompresji CCL1

Rajstopy uciskowe dla kobiet w ciąży, CCL I

 

SOLOVENTEX eleganckie rajstopy przeciwżylakowe przeznaczone dla kobiet w ciąży.

Stworzone zostały specjalnie z myślą o kobietach w ciąży. Są bezpieczne zarówno dla kobiety jak i dla dziecka, ucisk nie odbywa się na brzuch. Odpowiedni poziom ucisku na nogi usprawnia swobodny przepływ krwi w żyle i minimalizuje uczucie ciężkich nóg przeznaczone dla kobiet w ciąży wygodny klin w talii, który „rośnie” razem z brzuszkiem

 • idealne do codziennego użytku
 • elastyczny materiał ułatwia zakładanie i zdejmowanie rajstop
 • produkt dostępny w wersji z palcami zamkniętymi

Rajstopy 1 klasy kompresji zapewniają ciśnienie na poziomie dolnej trzeci goleni 18-21 mm Hg. Stosują się w celu profilaktycznym i przy chorobach żył, którym towarzyszą zjawiska przewlekłej niewydolności żylnej 1 stopnia. Rajstopy reprezentują wyroby wykonane z poliamidu, elastanu i bawełny, które ergonomicznie dopasowują nogę do kolana i tworzą równomiernie rozłożoną kompresję odpowiadającą klasie 1. Ciśnienie produktu na stopie ludzkiej rozkłada się zgodnie ze standardowym RAL GZ 387, w punkcie B - 100%,w punkcie C - od 50% do 80%,w punkcie G - od 20% do 60% ciśnienia w punkcie B, co pozwala na stworzenie jednolitego spadku ciśnienia od kostki do kolana i normalizuje krążenie krwi w nogach, zwęża światło żył, tym samym eliminując obrzęk nóg i inne objawy żylaków, wskazane w Wskazania.

Wyroby z medycznej dzianiny kompresyjnej SOLOVENTEX są wytwarzane zgodnie z normą europejską dotyczącą medycznego elastycznego materiału kompresyjnego RAL-GZ 387.

Wskazania:

 • Żylakowatość (żylaki pierwotne i wtórne, żylaki w okresie ciąży, wspomagająco w leczeniu stwardnień żył, po zabiegach chirurgicznych przeprowadzanych na żyłach),
 • Zatorowość-zakrzepica (zakrzepowe zapalenie żył powierzchniowych, a także stan po zagojonym zapaleniu żył, głęboka zakrzepica żylna w nodze, stan po zakrzepicy, syndrom pozakrzepowy, profilaktyka przeciwzakrzepowa u pacjentów chodzących),
 • Przewlekła niewydolność żył (zapobieganie i leczenie wrzodów, niewydolność żył, angiodysplazja),
 • Obrzęki (limfatyczne, w okresie ciąży, pourazowe, pooperacyjne, cykliczne obrzęki samoistne, stany zastoju na skutek unieruchomienia / syndrom zastoju stawowego, niedowład i częściowy niedowład kończyn).

Przeciwwskazania:

Bezwzględne:

 • Chroniczne zatarciowe choroby tętnic kończyn dolnych;
 • Niewyrównana niewydolność krążeniowo- oddechowa;
 • Wrzódkowe zapalenie żyły, niebieskie zapalenie żył;

Względne:

 • Ostra infekcja skóry i tkanek miękkich;
 • Nadwrażliwość na materiał produktów uciskowych;
 • Ciężkie postaci polineuropatii cukrzycowej i angiopatii;

Przewlekłe zapalenie wielostawowe. Wytwórca nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie medycznej dzianiny kompresyjnej w obecności powyższych przeciwwskazań. Nosić wyroby z medycznej dzianiny kompresyjnej – rajstopy - rano, zaraz po wstaniu z łóżka.

Przed wykorzystaniem należy uważnie przeczytać instrukcję i obowiązkowo skonsultować się z lekarzem. Z instrukcją i zasadami wykorzystania kompresyjnego elastycznego wyrobu można zapoznać się na opakowaniu konsumenta lub na wewnętrznej wkładce.

Aby przedłużyć żywotność wyrobów z medycznej dzianiny kompresyjnej nie zapomnij, aby monitorować stan swoich stóp, zapobiegaj pękaniu i„odciskom”. Upewnij się, że wewnętrzna powierzchnia buta w dobrym stanie, gdyż jego wady mogą prowadzić do uszkodzenia wyrobu. Przy użyciu maści, kremów i olejków do ciała, może zmniejszyć zdolność mocującą żywicy na bazie silikonu (jeśli znajdują się w produkcie). Przed wyjęciem wyrobu zdejmij całą biżuterię z rąk. Usuwanie wyrobu jest również wygodne w gumowych rękawicach. Nigdy podwijaj górną krawędź produktu: prowadzi do lokalnego wzrostu ciśnienia (tak zwany „efekt opaski uciskowej”), pogorszenia przepływu krwi i nieprzyjemnych doznań.

Zasady pielęgnacji dzianin kompresyjnych.

Dzianiny kompresyjne należy prać codziennie ręcznie. Temperatura wody nie powinna przekraczać 30 ° C. Jako detergenty należy wybrać słabo alkaliczne szampony. Po praniu wyrób należy dokładnie spłukać w ciepłej wodzie, owinąć ręcznikiem, delikatnie wykręcić i wysuszyć w chłodnym miejscu na suchym ręczniku. Gumka na bazie silikonowej (jeśli jest dostarczona w produkcie) powinna być chroniona przed dostępem wody. Dobrze przylega do skóry, jeśli jest przetarta bawełnianą ściereczką zwilżoną zwykłym spirytusem.

711-2X2
10 Przedmioty

Opis

Płeć:
produkt damski
Stan:
nowy
Rodzaj:
rajstopy
Przeznaczenie:
dorosły
Marka:
Soloventex
Materiał dominujący:
poliamid
Klasa kompresji:
1 klasa

Specyficzne kody

EAN13
4823097712597
Responsive image

Komentarze

Oceń 

Rajstopy bardzo trwałe, ale zjeżdżają z brzucha

Napisz swoją opinię

Rajstopy uciskowe dla kobiet w ciąży 1 stopień kompresji CCL1

Rajstopy uciskowe dla kobiet w ciąży, CCL I

Napisz swoją opinię

Tabela Rozmiarów
TEST

2 innych produktów w tej samej kategorii: