Staw skokowy

Orteza stawu skokowego pomaga uniknąć zużycia tkani chrzęstnej, zaniku więzadeł i mięśni, przyspiesza okres rekonwalescencji, zapobiega chorobom aparatu podtrzymującego. Bandaż stawy skokowego jest potrzebny do niewielkiego utrwalenia, gdy konieczne jest kontynuowanie pracy i treningu. Ortezy na goleń ograniczają ruchomość stawu, a także zmniejszają ból.

Aktywne filtry

 • 1 Opinia(e) 
  Szybki zakup

  Szybki zakup

  Orteza Stawu Skokowego (ref. GS-1)

  Wyślij prośbę o zakup tego produktu. Wkrótce oddzwonimy.

  Ładowanie...

  Orteza Stawu Skokowego

  79,60 zł

  Orteza przeznaczona do zewnętrznej stabilizacji i ochrony aparatu wiązadłowego (kostnego) i tkanek miękkich stawu skokowo-goleniowego. Zapewnia stabilizację stawu skokowego i dystalnej częsći goleni, zmniejsza obrzęk, spowalnia proces zapalny, odnawia aparat wiązadłowy, normalizuje funkcje poruszające, przyspiesza proces rehabilitacji.

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • 1 Opinia(e) 
  Szybki zakup

  Szybki zakup

  Stabilizator Stawu Skokowego kompresyjny profilaktyczny (ref. RS-B12)

  Wyślij prośbę o zakup tego produktu. Wkrótce oddzwonimy.

  Ładowanie...

  Stabilizator Stawu...

  127,62 zł

  Bandaż stawu skokowego przeznaczony jest do zapobiegania uszkodzeniom stawów i mięśni podczas uprawiania sportu i aktywności fizycznej, a także jako środek terapeutyczno-profilaktyczny do mocowania zewnętrznego, ochrony i podtrzymywania w spoczynku aparatu więzadłowego i tkanek miękkich.

  Dzięki elastyczności dzianiny łatwo się go mocuje i optymalnie dopasowuje do złącza. Anatomicznie ukształtowane silikonowe wkładki za przyśrodkowymi i bocznymi kostkami zapewniają dokładne dopasowanie opaski, tworzą efekt masażu i zapobiegają gromadzeniu się obrzęku płynu w okolicy kostek.

  Wysyłka jeden dzień